01
ChangeUp Today nedir?

ChangeUp Today nitelikli bilgi, içerik ve iletişim yapısıdır. Bu yapı, dijital dünyanın gündeminden yola çıkarak, iş ve insan yaşamına dair güncel bir vizyon sunar. Katılımcıların hızlı ve çok gündemli yaşamlarında, değişimi kısa ve etkili mesajlar ile deneyimlemelerini ve etkili tecrübelerden faydalanmalarını sağlar.

02
ChangeUpToday ne fayda sağlar?

ChangeUp Today bilgi paylaşır. Şirketler için ise marka değerinin artmasını sağlar. Marka değerinin güncel yeni dünya ile buluşmasına katkı sağlar.  Şirket içi ekiplere gelecek vizyonu paylaşma yolculuğunda motivasyon ve inovasyon konusunda etkili olup, ekiplerin sahip oldukları kendi yeteneklerinin ortaya çıkmasını sağlar. Dinamik, genç ve zeki, güncel ve modern bir yapıyı marka kültürüne entegre eder.

03
ChangeUpToday hizmetlerini nasıl fiyatlandırıyorsunuz?

Tüm hizmet çeşitlerimiz için günlük/aylık/proje bazlı bütçelendirme yapılır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

04
ChangeUp Today nasıl çalışır?

CUT, şirketlerin faaliyet göstermekte oldukları alanlarda mevcut bilgisini geliştirir. Şirketin sahip olduğu algıyı göz önünde bulundurur. En önemlisi şirketin ihtiyacı olan noktayı tespit eder ve ardından içeriği üretmeye başlar.

05
ChangeUp Today kurumumuza özel içerik üretebilir mi?

Evet, kurumlara özel içerik üretir.

06
Konferans içerik önerilerini nasıl hazırlıyorsunuz?

Şirket ölçeği, sektörü, önem verdiği konular ve gerek ulusal gerek dünya gündemindeki konular ele alınarak çalışır. Şirketin ihtiyacı olan içsel dönüşümler için fayda sağlayacak veya dışa dönük marka imajına destek olacak kırımlara göre konular seçer.

07
Kaynaklarınız nelerdir? Nasıl farklı bir yaklaşım ve içerik tasarlayabiliyorsunuz?

ChangeUpToday ekibi ulusal ve uluslararası tüm haber kaynaklarını sürekli takip ediyor. Şirketler ile sohbetler gerçekleştiriyor. Kendi blog sayfasında güncel bilgiler paylaşıyor. Projelerde ise hazırlamış olduğu konu ve konuları derinlemesine, konu üzerinde sçz sahibi kişiler ile hazırlıyor. Uzun yıllar sektörlerde, önemli projelerde yer alan oyunkurucu yüzleri ve genç ekibi ile gündemi takip ediyor.

08
ChangeUp Today konuşmacılarını nasıl seçiyor?

CUT, kendi ekosisteminde bulunan 2.000 konuşmacı ağının yanı sıra her gün güncel dünyanın gündemindeki isimleri takip ediyor. Birçok sahada dikkat çeken konu ve konuşmacılar ve başarılı projeler, hatta şirketler nezninde araştırmalarını yapıyor. Kontakları sağlıyor. Toplantılar gerçekleştiriyor ve konuları birebir olgunlaştırıyor. Bunun yanı sıra birçok etkinliğe katılım göstererek mevcut gelecek sözcülerini dinliyor, bilgi ağına ekliyor. ChangeUpToday network’ü sürekli yaşayan bir ortamdır. Bu bilgi ağı CUT’ın kendine özel geliştirdiği en önemli ve değerli altyapısıdır.

09
Şirket içi ''ChangeUpToday Günleri'' ne sıklıkta düzenlenebilir?

Şirket yapısı ve ihtiyaçlarına bağlı olarak belirlenecek olan bir program çerçevesinde örneğin ayda bir gün veya haftada bir gün olmak üzere, konuları kapsayacak bir seri şeklinde planlanabilir.

10
ChangeUpToday konferanslarının bir çıktısı var mı?

Evet. Şirket talep ederse doküman halinde paylaşılır. Sosyal medya mecralarında ve grup şirketleri içerisinde paylaşılabilecek içerik, mailing vb. formatlarda düzenlenerek teslim edilir.

11
Dijital içerikleri nasıl oluşturuyorsunuz?

Dijital içerik şirkete özel hazırlanıyor. Belirlenen konuda ve sürelerde videolar şeklinde hazırlanan içerik, şirket çalışanlarının aynı anda bağlandıkları platformlarda sunulabiliyor. Zaman bağımsız kişilere özel hazırlanabilecek yapılar ise istenirse, kendilerine özel şifreleri ile giriş yaparak izleyebilecekleri bir platformda barındırılabiliyor. İki yöntemde de sunulabiliyor.

12
ChangeUpToday eğitim platformu mudur?

Hayır, eğitim platformu veya eğitim şirketi değildir.

13
ChangeUp Today'e üye mi olmam gerekiyor?

Hayır. Üyelik platformu değildir. Projelendirme için ChangeUp Today – CUT ile iletişime geçmeniz yeterli.