HAKKIMIZDA
Yarını Fark Et!

Günümüzde deneyim paylaşımı ve ilham verici içerikler her ortamda çok kıymetli ve bu paylaşımlar toplumların ve iş dünyasının en önemli farkındalıktaki niteliğini temsil ediyor.


ChangeUp Today bu yaklaşımı uzun yıllardan beri oluşturan ve uygulayan bir geçmişe sahip. Geçmişten bugüne taşımakta olduğu içerik deneyimi özelliğini, çoklu platformlara uyarlayarak anlamlı bilgi platformları oluşturuyor. Güncel ve nitelikli yaklaşımını sunmakta olduğu hizmetler ile kurumların sahip oldukları niteliği ve gücünü artırarak yeni formlarda sürdürülebilirliğini korumasına ve bir adım öteye taşımasına aracılık ediyor. Bunu nasıl mı yapıyor? Şirketlerin sahip oldukları saygınlıklarını iyi tanımak ve ardından sunacağı hizmet modelini oluşturarak uyarlamak üzere aşamaları tasarlayıp bir fayda hizmetinin üzerine kürasyonunu da katarak değer sağlıyor. Yani şirketlerin niteliğine katkı sağlayacak güncel içerikleri oluşturuyor ve kürasyonunu yaparak anlamlı buluşmalar sağlıyor.


ChangeUp Today güncel bir bilgi platformu. Bu gücünden yola çıkarak şirketlere sunmakta olduğu hizmetleri modern ve güncel yapılarda tasarlıyor. Bilgi platformundan bahsederken, bunu toplumların ihtiyacı olan güncel ve nitelikli bilgileri paylaşıp sınırların kalktığı, toplumların ve bilgilerin birleştiği, yeni kazanılmış ve yeniden paylaşıma açılmış bilgilerin ve duyguların buluştuğu ‘’Yeniden elele’’ dünyasında, önce kendi bloğunda paylaşıyor. Sosyal sorumluluk ile paylaştığı nitelikli, filtrelenmiş içerikler ile zamana ve birlikte olduğu kitlelere katkı sağlıyor.  ChangeUp Today kurulduğu günden bu yana ürettiği içerikler ve gerçekleştirdiği fiziksel buluşturma platformları ile online’a taşınmış olan ilk şirketlerden biri. Kısacası yeni dünyanın öncülerinden olmaya devam ediyor.


ChangeUp Today, şirketlerin buluşma modellerini hem fiziksel ortamlarda hem de online’da kurum içinde gerçekleştirmek, yarını bugünden fark etmek ve kültüründe dönüşümün bir parçası olmak isteyen, iç iletişimin, bilginin ve duygu dokusunun birinci sırada olduğu günümüzde üst düzeyde fayda sağlamasını önemseyen yapılarda hizmetler sunan ‘’Nitelikli İçerik Kürasyonu’’ hizmetidir. Dijital dünyanın gündeminden yola çıkarak, iş ve insan yaşamına dair bir vizyon sunarken, iletişimin karmaşalı halinden arınıp, net ve nitelikli adımlar ile doğru anlaşılmasını sağlıyor.


Kariyerlerinde 25 yılı aşkın tecrübeleri ile edindikleri deneyimleri, dönüşümün ve yeniliklerin kendilerine verdiği heyecan ile birleştiren üç girişimci tarafından kurulmuş, genç ve gündemi yaşayan genç ekipler ile bütünleşmiş, her konuda söz sahibi ürt düzey konuşmacılar ile birlikte bilginin, deneyimin, yeni perspektiflerin, teknolojinin ve yeni medyanın harmanlandığı bir yapı oluşturmuştur. Yapısında, deneyimlerini paylaşan yüzler, geleceği paylaşan genç heyecanlar ve teknolojiyi barındıran teknoloji mimarları, yazarlar, eğitimciler, yeniliğin ve yıkıcı yapıların canlanarak oluşturduğu karma bir profil ile mükemmel harmanı oluşturmuştur.

Ülkemizin ve dünyanın gündemini takip ederek ‘’Geleceğin Konuşulduğu Platformlar’’ da değer katan yapıtaşı rolünü üstlenmiştir. Bu ‘’Nitelikli İçerik Kürasyonu’’ akımında birlikte olmak dileği ile…